Army Individual Squash Championships 2020 - Winchester Squash Club
Wednesday 22 January 2020
Court 1Court 2Court 3 Time Court 4Court 5Court 6
 Club Use Free Court Free Court09:00 Free Court Free Court Free Court
 Club UseB Grade
R2-M1
Peter McGann*
Sahabir Gurung
B Grade
R2-M2
Chris Morris*
Andre Hill
09:30B Grade
R2-M3
Paul Liston
Satish Gurung*
C 2PL
Q2
Wesley Chambers*
Alex Tootle
B Grade
R2-M5
Ken Geldard
Ian Butterworth
 Club UseB Grade
R2-M6
Kumar Pun*
Joshua Gore-Rowe
B Grade
R2-M7
Alan Wilson*
Alistair Smith*
10:00B Grade
R2-M8
James Doig
Craig Hill
A Grade
M1
Sam Miller*
Daniel Hough*
A Grade
M2
Craig Dell*
Herbert Godfrey*
 Club UseB PL
Q1
Mike Overland
Dilip Subba
O 40
R2-M1
Craig Webb*
Karma Sherpa*
10:30 Free CourtA Grade
M5
Adam Smart*
Dale McCarter*
A Grade
M4
Lee Burnie
Elaine Radcliffe*
 Club UseB PL
Q2
Shane O'Neill
Guamnsing Makhim*
O 40
R2-M3
Basudev Gurung
Pema Tamang
11:00O 40
R2-M4
Anthony Lees
Will Mclay*
 Free CourtA Grade
M6
Paul Ryan*
Ashlee Stoby*
 Club UseB PL
Q3
Richard Boyd
Max Walker*
O 40
R2-M5
Andrew Scott*
Shaun O'Donoghue
11:30O 40
R2-M6
Gary Moore
Danny Proctor
O 40
R2-M2
Sahabir Gurung
Andre Hill
A Grade
M8
Paul Jones*
Chris Cooper*
 Club UseB PL
Q4
BirDhan Rai
Barry Doyle*
O 40
R2-M7
Richard Windard*
James Doig
12:00O 40
R2-M8
Shane O'Neill
Phil Ashman*
 Free CourtU 25 P
PB-M1
Jason D'Souza*
Tom Emerton*
 Club UseC PL
S2
Sangam Gurung
Jay Goodchild*
B 2PL
Q2
Anthony Lees
Pema Tamang
12:30B 2PL
Q3
Dave Paterson
Lydia Cugudda
C 2PL
S1
Kiran Rai
Wesley Chambers*
C 2PL
S2
Santosh Gurung*
Lindsay Sharples
 Club UseC PL
S1
Jason D'Souza*
Sandip Thapa
B Shield
Q1
Sahabir Gurung
Chris Morris*
13:00B Shield
Q2
Satish Gurung*
Martin Brown
B PL
S1
Mike Overland
Guamnsing Makhim*
B Shield
Q4
Alistair Smith*
James Doig
 Club UseC Grade
Q2
Lee Johnstone
Ramkaji Gurung*
C Shield
Q1
Chusan Pun*
Luke Holmes
13:30C Shield
Q2
Samuel Gerber
Jonathan Hall*
B Grade
Q1
Peter McGann*
Andre Hill
B Grade
Q2
Paul Liston
Richard Windard*
 Club UseU 25 P
PA-M3
Oliver Barker*
Max Walker*
C Shield
Q3
Gert Smit
Tom Emerton*
14:00C Shield
Q4
Dave Campey*
Craig Sinclair
B Grade
Q3
Ian Butterworth
Kumar Pun*
B Grade
Q4
Alan Wilson*
Craig Hill
 Club UseC Grade
Q4
Karma Sherpa*
Bim Limbu
O 40
Q1
Craig Webb*
Andre Hill
14:30O 40
Q2
Basudev Gurung
Will Mclay*
A Grade
M9
Sam Miller*
Craig Dell*
A Grade
M11
Adam Smart*
Ashlee Stoby*
 Club UseU 25 P
PB-M2
Tom Emerton*
Josh Brownlow*
O 40
Q3
Andrew Scott*
Danny Proctor
15:00O 40
Q4
Richard Windard*
Phil Ashman*
A Grade
M3
Martin Thompson*
Toby Newman
A Grade
M12
Russ Bothwick*
Paul Jones*
 Club UseC Grade
Q3
Manoj Lama*
Hirajang Gurung
B 2PL
S1
Gary Delaney*
Anthony Lees
15:30Ladies Pool
M8
Yvette Ashman*
Lindsay Sharples
A Grade
M13
Daniel Hough*
Herbert Godfrey*
Ladies Pool
M7
Charlotte Suckling
Lydia Cugudda*
 Club Use Free CourtB 2PL
S2
Dave Paterson
Adam Woolley*
16:00C Grade
Q1
Arthur Morgan
Jack Gatrell*
A Grade
M15
Dale McCarter*
Paul Ryan*
 Reserved
 Club Use Club Use Free Court16:30A Grade
M18
Adam Smart*
Paul Jones*
Ladies Pool
M9
Caitlin Lower*
Charlotte Suckling
U 25 P
PB-M3
Josh Brownlow*
Jason D'Souza*
 Club Use Club Use Free Court17:00 Free CourtA Grade
M10
Martin Thompson*
Lee Burnie
A Grade
M14
Toby Newman
Elaine Radcliffe*